Публічна оферта

Grey.com.ua надає для ознайомлення Угоду користувача, виконання умов якої є обов'язковим для всіх користувачів, які планують використовувати цей Сайт grey.com.ua.

Перед переглядом сайту grey.com.ua (далі - Сайт) ми просимо вас ознайомитися з цією Угодою користувача grey.com.ua (далі - угода).

Повідомляємо вам, що для використання Сайту, угоду повинно бути прийнято вами повністю. Якщо ви (далі - Ви або Користувач) не приймаєте цю Угоду, не погоджуєтеся з нею повністю або частково, просимо вас не використовувати Сайт.

Користуючись цим Сайтом, ви виражаєте згоду на умови цієї Угоди користувача в повному обсязі.

Умови Угоди користувача

1.1 Умови Угоди користувача час від часу можуть переглядатися, оновлюватися без попереднього повідомлення користувача. У зв'язку з цим перед кожним використанням сайту, відвідувач сайту, Користувач повинен переглянути Угоду користувача.

1.2 Нова редакція Угоди користувача або додатків до неї набуває чинності та підлягає виконанню з моменту її опублікування на Сайті.

1.3 Якщо Користувач не погоджується з актуальною (новою) редакцією Угоди користувача, Користувач не може використовувати цей Сайт.

1.4 Ця угода не може бути змінена користувачем як в цілому, так і частково.

1.5 Додатками, які складають Угоду користувача, є його невід'ємні частини:

1.5.1 Політика конфіденційності grey.com.ua Політика конфіденційності, зокрема, містить у собі умови збору, обробки і зберігання, використання, поширення та захисту персональної інформації Користувача.

1.5.2 Політика повернення товару grey.com.ua.

1.6 Ця угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України.

Реєстрація на Сайті

2.1 Здійснюючи реєстрацію на Сайті, Ви вважаєтеся особою, яка погодилася прийняти і виконувати умови Угоди користувача в повному обсязі.

2.2 Під час реєстрації Ви повинні надати достовірну інформацію.

2.3 Користувач, який бажає використовувати Сайт, при реєстрації гарантує:

2.3.1 що він вказав достовірні і актуальні відомості про себе, зокрема, адресу електронної пошти / логін та пароль тощо;

2.3.2 що він має право використовувати цей сайт;

2.3.3 що він ознайомлений із діючою Угодою користувача, розміщеною на Сайті;

2.3.4 що він надає згоду на використання та обробку своїх персональних даних та інше відповідно до положень законодавства;

2.3.5 що він не буде надавати неправдивих відомостей;

2.3.6 що він не буде порушувати права інтелектуальної власності (зокрема, авторське право) під час використання Сайту.

2.4 Користувач самостійно обирає логін і пароль при реєстрації на Сайті. Пароль може бути змінений користувачем в будь-який час після його реєстрації.

2.5 Користувач самостійно здійснює заходи щодо збереження та безпеки свого логіна і пароля, інших відомостей, вказаних при реєстрації на Сайті, зокрема, перед третіми особами.

2.6 У випадку втрати інформації про логін, пароль, інші відомості, вказані при реєстрації на Сайті, Користувач повинен повідомити про це Службу підтримки сайту за електронною адресою, вказаною на сайті, для прийняття відповідних заходів.

2.7 На момент отримання повідомлення всі дії, здійснені з використанням логіна та пароля користувача, будуть вважатися діями, які були здійснені саме користувачем.

Зміст Сайту. Відповідальність

3.1 Grey.com.ua приймає заходи для розміщення на Сайті актуальних матеріалів і послуг, що містять достовірну інформацію. Проте матеріали та послуги, що розміщені на Сайті, надаються "як є".

3.2 grey.com.ua не несе відповідальності і не гарантує, що послуги, матеріали, розміщені на Сайті (на всіх його електронних сторінках), зокрема інформація про товари, їх доступність / відсутність, характеристики, цінова політика тощо, є повною, актуальною і достовірною. У разі втрати актуальності матеріали та послуги на Сайті, grey.com.ua не зобов'язаний актуалізувати їх. У зв'язку з цим, grey.com.ua не несе жодної відповідальності за збитки, які можуть бути спричинені неактуалізацією даних та послуг, розміщених на Сайті.

3.3 Матеріали, розміщені на Сайті, час від часу можуть змінюватися без попередження.

3.4 grey.com.ua не несе відповідальності за зміст електронних сторінок, на які можна перейти за посиланням з цього сайту, включаючи сторінки третіх осіб.

3.5 grey.com.ua не несе відповідальності за зміст інформації, відгуків, коментарів та іншого, що може бути залишено іншими користувачами під час використання Сайту. У разі необхідності, grey.com.ua може використовувати інформацію, відгуки, коментарі користувача, що були залишені ним при використанні Сайту на свій розсуд.

Використання Сайту

4.1 Використовуючи Сайт, Користувач має право ознайомитися з матеріалами, розміщеними на даному Сайті.

4.2 Якщо не визначено інше, всі матеріали, весь контент, розміщений на Сайті належать grey.com.ua і захищені правами інтелектуальної власності.

4.3 Користувач може переглядати, використовувати копії матеріалів, контенту, розміщеного на Сайті виключно для особистого інформаційного некомерційного використання за умови збереження інформації про авторське право та виконання інших положень законодавства. Використання матеріалів, розміщених на Сайті з іншою метою можливе виключно за умови отримання попередньої згоди grey.com.ua.

4.4 Використовуючи Сайт, Користувач погоджується з тим, що матеріали, контент, розміщений на Сайті, охороняється правом інтелектуальної власності. При використанні сайту ці права Користувачеві не передаються.

Додаткові положення

5.1 Користувачеві можуть бути відправлені повідомлення grey.com.ua під час використання ним сайту, зокрема, при замовленні товарів, отриманні товарів, отриманні послуг, а також повідомлення рекламного характеру та інше. Повідомлення можуть бути відправлені з використанням сайту або іншим способом з використанням інформації, наданої Користувачем, на що Користувач надає свою згоду. Користувач має право відмовитися від отримання повідомлень у будь-який момент, про що він повинен повідомити Службу підтримки grey.com.ua або вказати відповідну позначку про відмову від отримання повідомлень при отриманні таких повідомлень.

5.2 Користувачеві можуть бути повідомлені зручні для нього засоби отримання повідомлень.

5.3 Якщо у вас є питання з приводу цієї Угоди користувача, будь ласка, звертайтеся до Служби підтримки за телефоном або електронною адресою, вказаною на сайті.