Мультиметр DT VC 9805

  • Код товару: 22111125
  • Доступність: Немає в наявності
  • Ціна: 478грн.
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається на протязі 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 100 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається на протязі 1-3 днів

Кур'єрська доставка

Адресна доставка кур'єром новий пошти

Портативні мультиметри — компактні електровимірювальні прилади, які призначені для оцінки опору, напруги і сили струму в мережі. Дані пристрої необхідні всім організаціям, що здійснюють монтаж і обслуговування електроустановок і електричних мереж. За допомогою вимірювача можна визначити пошкоджені ділянки ланцюга, перевірити наявність напруги. Портативний цифровий мультиметр зробить ремонт електромереж максимально безпечним для обслуговуючого персоналу.

Мультиметр (тестер) VC9805 – це професійний багатофункціональний ручний прилад сучасної конструкції. Призначений для вимірювання постійного та змінного струму, постійної та змінної напруги, а також опору, ємності конденсаторів, температури, частоти, індуктивності, перевірки транзисторів та діодів та продзвонювання з'єднань. Містить аналого-цифровий перетворювач, виконаний за КМОП технологією з автоматичним калібруванням нуля, індикацією негативної полярності та перевантаження. Схема має захист від перевантаження всіх режимах.

Універсальний вимірювальний прилад з великим інформативним екраном, можливістю перевірки транзисторів, вимірювання струму до 20 А, температури, індуктивності, ємності і частоти – ці важливі опції разом з базовими забезпечать Вам стильний багатофункціональний мультиметр VC9805A.

Відгуків про цей товар ще не було.

Залишити відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Персональні рекомендації
Нові надходження

Новини