Каталог товарів - Оборудование для автосервиса

-10%

OBD2 ELM327 WI-FI
Elm327 Wi-Fi - новітня версія популярного сканераELM327 wifi obd2 є новітньою версією популярного ді..
303грн. 337грн.
Інструмент для видалення вм'ятин POPS-A-DENT
Видалити вм'ятини на Вашому автомобілі за пару хвилин, не пошкодивши фарбу і не залишивши жодних слі..
221грн.
Автосканер OBD ML168 сканер авто діагностика машини через bluetooth
Автосканер OBD ML168 Сканер авто діагностика машини через блютуз KT OBD ML168 - це універсальний пр..
2992грн.
-8%

Діагностичний автосканер OBD2 адаптер ELM 327 wifi Версія з диском 1.5/ART - 0482
За допомогою сканера ви зможете виявити помилки в електронних приладах вашого автомобіля. Як він пр..
303грн. 329грн.
Міні мийка насадка для садового шланга Water Zoom (ВОТЕР ЗУМ) мийка високого тиску
Міні мийка насадка для садового шланга Water Zoom (ВОТЕР ЗУМ) Збільшувач Тиску Води мийка високого т..
411грн.

Будь-яка станція технічного обслуговування має бути оснащена відповідним чином. Кількість та типи необхідного обладнання та інструменту залежать від того, які саме автомобілі ви плануєте обслуговувати на СТО та які послуги надавати. Як би там не було, список обладнання буде досить широким. В інтернет магазині Grey клієнти можуть купити інструмент для СТО за низькими цінами. У каталогах представлений великий асортимент обладнання для ремонту авто в гаражних умовах або для оснащення великої професійної СТО.

Який інструмент та обладнання потрібні для СТО?

Для того, щоб облаштувати СТО, вам знадобиться велика кількість авторемонтного обладнання. Кількість та характеристики залежать від робіт, які ви маєте намір виконувати. Вам знадобляться такі види інструменту:

  • Гідравлічний витяг. Для виконання робіт по ходовому та дну авто потрібні якісні підйомники для легкових або вантажних автомобілів. Витяги можуть мати різну вантажопідйомність, вибір залежить від того, з якими машинами ви плануєте працювати.
  • Балансувальні верстати. Якщо ви хочете надавати послуги з шиномонтажу, без якісного балансування обійтися неможливо.
  • Діагностичні стенди для розвал-сходження. Також потрібно для шиномонтажів. Розвал-сходження перевіряється та виставляється на машинах після кожної заміни шин чи дисків.
  • Устаткування для чищення форсунок. Якщо планується ремонт ДВЗ, то бажано мати стенд для перевірки та чищення форсунок двигуна.
  • Автосканери. Сучасні автомобілі обладнані бортовими комп'ютерами і майстер за допомогою автосканера може швидше визначити наявність збою в тій чи іншій системі. Це важливо для швидкої та надійної діагностики.
  • Інструмент для видалення вм'ятин. Щоб здійснювати кузовні роботи гарної якості, потрібні спеціальні набори, які дозволяють видаляти вм'ятини без слідів.

Якщо ваша компанія крім СТО також планує відкривати автомийку, для цього також знадобиться відповідне обладнання. Це автомийки високого тиску, генератори піни, насоси, додаткові аксесуари.

Обладнання для СТО в магазині Grey

Інтернет-магазин Grey пропонує клієнтам обладнання для СТО від провідних виробників. Роблячи замовлення у нашому магазині, ви отримуєте товари з гарантією від 1 року. У каталогах ви знайдете все необхідне, щоб облаштувати станцію технічного обслуговування. Продаж обладнання для автосервісу здійснюється за вигідними цінами. Доставка виконується в будь-який регіон та місто України. Якщо вам потрібна допомога з вибором, фахівці Grey проконсультують вас і дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Новини

Також купують
Рекомендовані

Часті питання в категорії Оборудование для автосервиса