Каталог товарів - 3d-ручки

-

3D ручка 3D PEN 2 MYRIWELL. 3Д Ручка з екраном
3D РУЧКА MYRIWELL LCD STEREO DRAWING Покращена версія популярної 3D ручки MyRiwell. Ця модель оснаще..
403грн. 403грн.
-

3D Ручка PEN-3 з трафаретом LK202210-1, 230 градусів, для ABS і PLA пластики
3D Ручка PEN-3 з трафаретом LK202210-1, 230 градусів, для ABS і PLA пластики 3D Pen 3 — унікальний ..
397грн. 397грн.
-

3D-ручка 3D Pen 5 з трафаретами Minecraft, LCD-дисплеєм і набором пластику
3D-ручка 3D Pen 5 з трафаретами Minecraft, LCD-дисплеєм і набором пластику 3D-ручка 3D Pen 5 на під..
500грн. 500грн.
3D-ручка PEN-2 з LCD-дисплеєм, 100 м пластику, з трафаретами
3D-ручка PEN-2 з LCD-дисплеєм, 100 м пластику, з трафаретами Ручка 3D Pen-2 — ґаджет для створення ..
403грн.
-

Дитяча 3D ручка 3D PEN 2 MYRIWELL, керамічний носик, екран, 10м пластику, різні кольори
3D РУЧКА MYRIWELL LCD STEREO DRAWING Це пристрій який надає її власнику простір для творчості, можли..
403грн. 403грн.
Пластик для 3D ручки MyriWell 10 метрів 1,75 мм
Пластик для 3D ручки MyriWell 10 метрів 1,75 мм. Пластик оригінального виробництва ручки Myriwell! П..
84грн.

Що подарувати дитині - питання, яке іноді турбує всіх батьків. Подарунок має бути оригінальним і цікавим, щоб він не набрид дитині через пару днів. Індустрія іграшок регулярно вигадує щось нове, і одним із таких цікавих рішень стали 3D-ручки. Їхня особливість у тому, що вони дозволяють малювати тривимірні об'єкти та створювати унікальні речі. В інтернет-магазині Grey.com.ua ви можете купити три ручку за низькими цінами. Ми доставляємо товари до будь-якого міста України.

Що таке 3D-ручка?

Перед тим як купити 3Д ручку для дитини, ви, напевно, хочете детальніше дізнатися, що це таке. Її особливість у тому, що за її допомогою можна малювати тривимірні об'єкти. Так, дитина може робити унікальні іграшки чи прикраси. Як матеріал використовується спеціальний пластик. Тому діти можуть створювати абсолютно реальні предмети, які можуть мати практичне застосування.

3Д ручка для дітей працює за схожим принципом із 3Д-принтером. Це виглядає так:

  • У задній частині пристрою знаходиться спеціальний отвір, куди потрібно вставити стрижень із PCL – це спеціальний пластик для 3D-друку.
  • Спеціальний механізм штовхає матеріал до нагрівального елементу, який розплавляє його та виштовхує назовні.
  • Дитина наносить нагрітий пластик, але вона відразу ж остигає і зберігає тверду форму.

Багато батьків запитують: наскільки це безпечно? Дитячі пристрої розробляються з усіх норм безпеки. Сопло не нагрівається, а як матеріал для друку застосовується PCL-пластик, який безпечний для здоров'я дитини, а його температура плавлення – близько 65 градусів. Це важливо, адже діти не зможуть обпектися.

Як вибрати 3D-ручку?

Перед тим, як замовити дитячу 3D-ручку, необхідно її спочатку правильно вибрати. Є кілька критеріїв, на які слід звернути увагу.

  • Бренд. Вибирати потрібно лише ручки від перевірених брендів. Наприклад, Myriwell, 3DPen-2, Pen-3. Тільки 3D ручки від провідних компаній можуть бути гарантовано безпечними для дітей.
  • Час роботи акумулятора. 3D-ручки працюють від вбудованого акумулятора. Чим більший час роботи – тим краще. Крім того, перевірте, чи ручка може працювати під час підзарядки.
  • Дисплей. На екрані 3D-ручки має бути представлена ​​вся необхідна інформація – наявність пластику, заряджання акумулятора тощо.
  • Комплектація. Наприклад, у комплект із 3D-ручкою можуть входити різноманітні трафарети. Можна придбати 3D ручку із пластиком. Перевірте, чи є запасні стрижні.
  • Автоматичне вимкнення. Бажана наявність функції автоматичного вимкнення, якщо ручка довго не використовується. Це дозволить продовжити її ресурс та захистити нагрівальний елемент від перегріву.

Також ви можете вибрати спеціальні тематичні набори. Вони можуть включати трафарети персонажів з мультиків або ігор. Наприклад, серед дітей дуже популярні 3D-ручки Minecraft.

Подаруйте дитині безпечну 3D-ручку

В інтернет-магазині Grey.com.ua ви можете замовити ручку 3D в Україні. У каталогах сайту представлено великий асортимент іграшок для дітей. Ми пропонуємо різні набори, у тому числі тематичні. Часто дітям не вистачає того набору кольорів, що йде в комплекті. Але Grey допоможе вирішити цю проблему. Крім наборів, ви також можете окремо докупити стрижні для 3D-ручок у нашому магазині.

Ми пропонуємо товари від провідних світових брендів. У каталогах нашого сайту представлена ​​виключно безпечна та сертифікована продукція. На всі види товарів розповсюджується гарантія. Магазин Grey пропонує 3D-ручки за доступними цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Якщо вам потрібна допомога з вибором або у вас залишилися питання, фахівці Grey готові надати всю необхідну інформацію щодо цих іграшок і підібрати оптимальний варіант для вашої дитини.

Новини

Також купують
Рекомендовані

Часті питання в категорії 3d-ручки