Кулька для прання CLEAN BALL

  • Код товару: 13111112
  • Доступність: Немає в наявності
  • Ціна: 81грн.
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається на протязі 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 100 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається на протязі 1-3 днів

Кур'єрська доставка

Адресна доставка кур'єром новий пошти

Пральний куля Клин Болз, заповнені гранулами для прання, без використання додаткового порошку.

Миючий засіб Clean Ballz (Клин Болз) – це «м'ячик», який здатний випрати і очистити білизну, не використовуючи для цього ніяких засобів для чищення. Завдяки натуральному впливу, пристрій здатний усувати навіть кольорові плями. Ваші речі будуть надійно захищені від окислення, в результаті чого зберігаються первозданні кольору і тканинна структура. Після використання Clean Ballz, білизна стане надзвичайно свіжим, оскільки «м'ячик» усуне неприємні запахи і цвіль, які можуть зібратися в надрах вашої пральної машинки.

Clean Ballz здійснює очисну роботу під час повного циклу прання. Процес очищення гарантується наявністю особливих керамічних гранул, які легко усувають плями та інші забруднення. При цьому структура тканини залишається неушкодженою. Clean Ballz досягає максимальної ефективності завдяки впливу негативних іонів, які проникають у водне середовище.

Принцип роботи

  • Clean Ballz поміщається з білизною в пральну машинку
  • Якщо стирається більше ніж п'ять кілограмів білизни, необхідно застосовувати 2 Clean Ballz
  • Не можна застосовувати інші миючі засоби, будь то засоби для виведення плям, порошок або ополіскувач. Ці хімічні засоби можуть помітно знизити ефективність роботи Clean Ballz
  • Якщо забруднення дуже сильні, необхідно попередньо замочити білизну в іншій посудині з звичайним засобом для виведення плям. Після завершення процесу полоскання, можна прати білизну з Clean Ballz в пральній машинці.
  • Щоб зберегти ефективність Clean Ballz, необхідно мінімум раз в місяць виймати пристрій з машинки, і виставляти його на сонці.

Відгуків про цей товар ще не було.

Залишити відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Персональні рекомендації
Нові надходження

Новини