Що купити в будинок перед опалювальним сезоном?

Корисні поради
Що купити в будинок перед опалювальним сезоном?

До опалювального сезону завжди потрібно готуватись заздалегідь. Безумовно, підготовка відрізняється в залежності від того, де саме ви знаходитесь у конкретний момент. Для квартири стануть у нагоді одні товари, для приватного будинку та дачі – інші. Тому вибір завжди індивідуальний. У цій статті ми розповімо, як зробити, щоб вдома було тепло та які товари вам для цього стануть у нагоді.

Що допоможе у квартирі?

Насамперед розглянемо, як підготуватися до зими мешканцям багатоквартирних будинків. Серед обов'язкових товарів для квартир можна назвати електричний обігрівач. Цей пристрій допоможе врятуватися від холоду, якщо виникнуть проблеми з централізованими системами опалення восени або взимку. Існує кілька видів обігрівачів, найкращими варіантами для квартири будуть конвектори. Крім обігрівачів існують і інші речі, які допоможуть зробити життя комфортнішим в осінній та зимовий період, наприклад:

  • Термобілизна. Допомагає зберегти природне тепло тіла. Найкращим варіантом будуть вироби з вовни. Синтетику краще не брати, оскільки вона тримає тепло набагато слабше. Термобілизну можна купити як для дорослих, так і для дитини.
  • Пухова ковдра. Такі ковдри теплі та легкі. Спати під ними набагато приємніше, ніж, наприклад, під вовняними. Також не зайвим буде плед, яким можна додатково накритися.
  • Електроковдра або електропростирадло. Це спеціальні товари з підігрівом, які допоможуть захиститись від холоду.

Якщо у вас обмежений бюджет, то пережити холодну пору року допоможуть звичайні грілки. З їх допомогою можна забезпечити тепло та комфорт під час сну.

Що допоможе у приватному будинку?

Для того щоб відповісти на питання, як підготувати будинок до зими, потрібно знати, яке у вас опалення. Якщо у вас газовий або електричний котел, краще придбати додатково буржуйку і запас дерева для розпалювання. Буржуйка підтримуватиме комфортну температуру в будинку, якщо не буде електрики чи газу. Краще вибирати буржуйку з варильною поверхнею, щоб було на чому готувати у разі перебоїв.

Також варто придбати і генератор. Дуже корисний пристрій на випадок перебоїв із електроенергією. Генератор забезпечить електропостачання вашого будинку, що особливо важливо, якщо у вас є електричне опалення. При виборі генератора варто звернути увагу на його потужність. Розраховуйте її, виходячи з потужності приладів, які ви використовуєте вдома. Якщо ви хочете заощадити, то подумайте, від яких пристроїв ви можете на якийсь час відмовитися. Наприклад, від пральної машини чи праски, які є дуже потужними споживачами електроенергії.

В рамках підготовки будинку до зими рекомендуємо обклеїти щілини у вікнах скотчем. Це дозволить запобігти тепловтратам. Якщо у стінах є тріщини, їх потрібно закласти монтажною піною або іншим матеріалом.

В інтернет-магазині Grey.com, ua ви можете купити все необхідне для підготовки до зими. На сайті ви знайдете будь-які необхідні товари, які допоможуть захиститись від холоду. Ми реалізуємо товари від перевірених брендів за найнижчими цінами. Доставка здійснюється по всій Україні.