Головні поради щодо вибору побутової техніки

Корисні поради
Головні поради щодо вибору побутової техніки

Вибір побутової техніки – не таке просте завдання, як здається. Особливо це актуально для людей, які хочуть витримати єдиний дизайн приміщень у будинку, а також для споживачів, у яких дуже маленька квартира, через що доводиться економити простір. Тому дуже важливо знати, як вибрати побутову техніку для дому. Розкажемо, як правильно це зробити та на які критерії звернути увагу при виборі.

Які рішення для техніки вибрати?

Останніми роками дуже популярними стали яскраві кольори для побутової техніки. Особливо це стосується кухні. Наприклад, нерідко можна зустріти яскраво-червоний холодильник чи плиту. Однак у більшості випадків такі рішення не виправдані.

Навіть якщо вам здається, що яскрава побутова техніка добре впишеться в інтер'єр, не варто розглядати такі варіанти, тільки якщо ви не впевнені на 100%. Найкращим варіантом буде саме техніка у нейтральних кольорах. Це не обов'язково може бути класичний білий колір, хоч і це непогано.

По-перше, вибираючи побутову техніку в стандартних кольорах, ви зможете заощадити, оскільки вона коштує набагато дешевше. По-друге, світла побутова техніка краще впишеться у маленьку кухню, нівелюючи її недоліки. Для невеликих просторів краще дотримуватися саме світлих тонів, оскільки білі та кремові кольори візуально роблять приміщення більшим. При цьому вони успішно вписуються в найрізноманітніші варіанти оформлення кухні.

Ще одна протилежний порада щодо вибору побутової техніки в плані колірної гами, якщо вам не подобається, як виглядає білий пластик, – купувати пристрої у чорному оформленні. Це абсолютно універсальний варіант, який підійде під ремонт у будь-якому стилі.

Яку витяжку вибрати для кухні?

Вибір витяжки для кухні також залежить від того, яких розмірів у вас кухня. Тут є два варіанти.

  • Підвісна – класичний варіант, що підвішується на спеціальних кріпленнях.
  • Вбудована – цікава техніка для дому, яка вбудовується безпосередньо на поверхні.

При виборі слід зважати на особливості приміщення. Витяжка вбудованого типу стане чудовим рішенням для маленької кухні. Якщо приміщення маленьке, то підвісна техніка візуально зменшить простір і виглядатиме некрасиво. Якщо ж у вас сучасна велика кухня, то використання підвісних моделей буде найкращим варіантом. У даному випадку такі товари заповнять візуальну порожнечу у великому приміщенні.

Що врахувати при виборі духових шаф та варильних поверхонь?

Останніми роками спостерігається тренд, у якому клієнти частіше вибирають комбіновані духові шафи. Це дуже зручно, адже вони поєднують кілька функцій. Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як правильно вибрати велику побутову техніку для приміщень з обмеженим простором, відповідь – вибирайте прилади, що мають широку функціональність. Їхня універсальність допоможе уникнути необхідності купувати кілька пристроїв.

Для кухонь з відкритим плануванням відмінним рішенням стануть варильні поверхні із вбудованою витяжкою. Така техніка дуже зручна у використанні та працює досить тихо, не створюючи додаткового дискомфорту у процесі приготування страв.

В інтернет-магазині Grey.com.ua ви знайдете широкий асортимент побутової техніки. Ви можете вибрати необхідні товари різних габаритів та з різноманітним функціоналом. У категоріях сайту ви знайдете все необхідне для вашої кухні та інших приміщень у будинку. Якщо у вас виникли якісь труднощі, ви можете звернутися за корисною порадою до наших фахівців.