Що подарувати автолюбителю

Ідеї та натхнення
Що подарувати автолюбителю

Зробити оригінальний подарунок завжди складно. Але якщо людина, якій ви хочете щось подарувати, – автомобіліст, то це вже чудова підказка. І жінки, і чоловіки, які проводять час за кермом, однозначно будуть раді подарунку, пов'язаному з їхнім автомобілем. Підібрати важливу та потрібну річ для повсякденних поїздок, подорожей або просто догляду за авто можна на будь-який привід. У цій статті ми розповімо, що подарувати автолюбителю та які оригінальні варіанти можна вибрати у різних випадках.

Що подарувати для любителів мандрівок на авто?

Якщо ви знаєте, що людина, якій ви хочете зробити подарунок, багато подорожує на своєму авто, то у вас є безліч варіантів, що купити автолюбителю. Розглянемо кілька із них:

  • Зарядний пристрій. Безумовно, це важливий аксесуар у дорозі. Такий пристрій стане в нагоді завжди, адже іншого способу заряджати смартфон, планшет, айкос і павербанк у дорозі немає.
  • Контейнер для продуктів. На перший погляд, це може здатися надто простим варіантом, але ви можете вибрати не звичайний контейнер, а цілий набір різних ємностей зі складними виделками, оригінальними малюнками тощо.
  • Спеціальні чохли для авто. Зверніть увагу, мова не про звичайні – це справа смаку. Наприклад, ви можете подарувати водонепроникні чохли (для автолюбителів, які подорожують із собакою) або чохли з підігрівом (якщо авто старе та штатний підігрів сидіння не передбачено).

Захоплення подорожами у власника автомобіля дуже допомагає у пошуку відповіді на питання, що подарувати чоловіку, який має машину. Тому обов'язково зверніть на це увагу.

Який подарунок може стати найпрактичнішим для чоловіка-автомобіліста?

Якщо ви хочете порадувати практичного автомобіліста і купити щось, чим він буде користуватися дійсно часто, розгляньте наступні варіанти:

  • Набір інструментів. Навіть у найсучасніших авто в багажнику завжди має бути набір інструментів для обслуговування, що говорити про старі? До речі, це чудова відповідь на питання, що подарувати в новий автомобіль. Так чи інакше, під час поїздки можуть виникати невеликі проблеми, які можна усунути на місці, уникаючи евакуатора, та інструменти у цьому допоможуть.
  • Бездротовий пилосос. Важливий предмет догляду за автомобілем. Невеликий пристрій завжди забезпечить порядок у машині, і при цьому допоможе вашому другові, хлопцеві або батькові економити час на догляді за салоном машини.
  • Бездротовий комплект гучномовця. Особливо цінний подарунок для ділових людей, які змушені значну частину часу витрачати на телефонні переговори. Такий комплект може забезпечити можливість розмовляти по телефону під час поїздки, не порушуючи при цьому ПДР, і не відволікаючись від дороги.

Корисних та практичних подарунків для авто існує дуже багато. Фактично, можна подарувати все що завгодно для ремонту або догляду за авто, і тут ви не помилитеся.

Який подарунок можна зробити жінці-водієві?

Якщо вам потрібно зробити подарунок своїй подрузі, мамі чи сестрі, спершу подумайте про її смаки, адже жінки дуже ревниво ставляться до зовнішнього вигляду свого авто. Іскати презент варто, беручи до уваги смаки жінки і думаючи про те, що підходить у конкретну модель авто за стилем. Наприклад, можна розглянути такі опції:

  • Обплетення для керма. Оригінальний та красивий аксесуар порадує будь-яку автоледі. Однак знову повторимося, що в цьому випадку важливо знати, як мінімум, який стиль любить жінка, щоб не помилитися.
  • Органайзер для документів. Якщо жінка часто їздить на авто з метою роботи, то зручний органайзер може дуже допомогти їй у професійній діяльності. Це хороша ідея, якщо жінці потрібно постійно зберігати багато паперів в автомобілі.
  • Парктронік. Актуальний подарунок для старих автомобілів. З його допомогою жінка-водій зможе швидко та без проблем припаркуватись в умовах обмеженого простору. Найкращий варіант насамперед для недосвідчених водіїв.

Таким чином, відповідь на питання, який подарунок зробити автомобілісту може бути найрізноманітнішою, і залежати від безлічі факторів. Яким би не було свято, у магазині Grey.com.ua ви знайдете безліч варіантів для подарунка. Тут ви точно зможете вибрати щось підходяще, від практичних речей до невеликих сувенірів. У разі потреби наші консультанти допоможуть вам з вибором.