Як вибрати вішалку для одягу

Корисні поради
Як вибрати вішалку для одягу

Одне з важливих питань, на які доводиться шукати відповідь під час облаштування передпокою, є вибір вішалки для верхнього одягу. Існує кілька варіантів, але вибір виключно індивідуальний. Давайте розберемося, як вибрати вішалку в передпокій, на що звернути увагу при виборі, і який варіант буде найкращим у різних ситуаціях.

Якими бувають вішалки?

Перед тим, як вибрати вішалку для одягу, необхідно знати, якими вони бувають. Такі конструкції поділяються на кілька категорій. Основні з них такі:

  • Настінні. Фіксуються на стінах за допомогою саморізів та спеціальних гачків.
  • Підлогові. Встановлюються на підлогу на спеціальних ніжках.
  • Стельові. Фіксуються безпосередньо на стелі або під стелею із закріпленням на стінах. Підійдуть для вбиральні. Є спеціальною планкою, одяг на ній підвішується на плічках.
  • На дверях у передпокої. Цей варіант нагадує настінну вішалку, але фіксується на двері в кімнаті. Одяг на ній підвішується на гачки.

Ще одна оригінальна модель – вбудована вішалка. Вона є горизонтальною трубою з підйомним механізмом або без нього, яка вбудовується в нішу в стіні. Якщо у вас є ніша в вбиральні, то її можна використовувати саме так.

Яку вішалку вибрати?

Вибір вішалки залежить від того, скільки у вас простору в приміщенні. Якщо передпокою, як такого, немає, і простору дуже мало, то відповідним рішенням стане підлогова вішалка. Такі вироби займають небагато простору. Фактично такі конструкції мають форму вертикальної труби із гачками на спеціальних ніжках. Стійки не займають багато простору, і вони не важкі. За потреби їх дуже легко прибрати, зберігати до зимового сезону, а потім знову встановити.

Часто виникає питання – як вибрати стійку вішалку? Звертайте увагу на якість ніжок. Краще вибирати вішалки з 4 ніжками і обов'язково переконайтеся, що вони міцно закріплюються в корпусі.

Ще один дуже гарний варіант для обмеженого простору – це так звані кутові вішалки. Вони мають кутову форму, тому їх зручно використовувати у приміщеннях, де мало місця. Крім того, таке рішення буде оригінальним із погляду стилю.

Для великого передпокою можна зробити вибір на користь настінних вішалок або навіть повноцінного гардеробу. У такому випадку вам буде набагато зручніше, адже предмети одягу будуть осторонь, не перешкоджатимуть проходу, і доступ до речей буде зручним.

Ще одне важливе питання – зробити вибір на користь металевої чи дерев'яної вішалки? В даному випадку найкраще орієнтуватися на дизайн вашого передпокою. Кожен із матеріалів має свої переваги та недоліки, і можна вибрати будь-який з цих двох варіантів, залежно від того, який інтер'єр у передпокої. Суворих правил вибору тут немає.

Наступне важливе питання – де можна купити підлогову вішалку? У цьому вам допоможе інтернет-магазин "Grey.com.ua". У нашому магазині ви знайдете велику кількість варіантів. Ви зможете підібрати найбільш підходяще рішення для свого будинку чи квартири. Ми реалізуємо товари від перевірених виробників за найвигіднішими цінами. На всі види товарів розповсюджується гарантія. Доставка товарів здійснюється по всій території України.