Як вибрати меблі для дому

Корисні поради
Як вибрати меблі для дому

Купівля меблів часто часто буває нетривіальним завданням. Такі меблі повинні бути не тільки зручними і функціональними, але і органічно вписуватися в дизайн, який ви запланували в ході ремонту. Існує кілька критеріїв, які необхідно враховувати. Нижче ми розповімо, як правильно вибрати меблі для дому або квартири, і які фактори є ключовими при виборі предметів інтер'єру.

Основні фактори при виборі меблів

Перед тим як підібрати меблі, важливо пам'ятати, що це покупка довгострокова. Диван, шафу або стіл ви навряд чи мінятимете через рік, тому відразу варто враховувати, що нові предмети будуть у вашому будинку мінімум 5 років. Тому поспішати у цьому питанні точно не варто. Існує три основні фактори, на які необхідно звернути увагу при виборі:

  • Стиль. Тут головне питання, яку саме кімнату ви облаштовуєте – вітальню, спальню, дитячу або іншу. Виходячи з призначення кімнати та обраного стилю, ви зможете визначитися, чи варто купувати меблі окремо або замовити цілий гарнітур.
  • Колір. При виборі кольорової гами важливо звернути увагу на те, щоб меблі не дисонували з кольором стін, підлоги та штор.
  • Функціональність. Особливо це важливо, якщо ваші приміщення мають невелику площу. У такому разі можна вибирати моделі-трансформери, які виконують одразу кілька функцій одночасно.

Важливе правило: перед тим як вибрати меблі для дому. спочатку зробіть ремонт, або хоча б повністю визначтеся, в якому стилі будуть виконані кімнати. Купувати меблі до того, як ви вирішили, як виглядатимуть приміщення, – не найрозумніша ідея. Якщо предмети в результаті дисонуватимуть і ви захочете врятувати ситуацію, це спричинить додаткові витрати.

Що ще потрібно врахувати під час вибору меблів?

Крім вищеописаних нюансів, при виборі меблів також варто врахувати ще низку факторів. Вони мають дуже велике значення і краще передбачити все заздалегідь. Перед тим як вибрати гарні меблі, варто звернути увагу на такі аспекти:

  • Габарити меблів. Для великих квартир це не найважливіший аспект, але якщо квартира маленька, то розміри кожного предмета мають значення. Наприклад, у невеликій квартирі має бути одна шафа, але дуже містка, щоб у неї помістилися всі ваші речі. Вас можуть зацікавити моделі з антресолями.
  • Матеріал. Важливий фактор для вашого здоров'я та комфорту. Тут краще не заощаджувати. Якщо у вас є можливість купити меблі з дерева замість моделей із ДВП, то краще це зробити. Крім матеріалу самих меблів, важливо звертати увагу також і на якість обшивки та меблевої фурнітури. Від цього залежить довговічність.
  • Ціна. Бюджет на купівлю тих чи інших меблів краще виділити заздалегідь і виставити певні ліміти, щоб на все вистачило. Завжди прицінюйтесь перед покупкою та розглядайте кілька варіантів.

Також варто оцінити якість меблів перед покупкою в магазині. Особливо це важливо, якщо ви купуєте товари маловідомого бренду або берете на замовлення. Зверніть увагу, щоб не було неприємних запахів, наприклад запаху вогкості або лаку. Переконайтеся, що на поверхні фасаду немає бульбашок, тріщин чи сколів.

В інтернет-магазині Grey.com.ua ви можете замовити будь-які меблі для всієї родини. У каталогах нашого сайту представлені товари для різних кімнат, включаючи величезний розділ із м'якими меблями. Ми реалізуємо товари лише від перевірених виробників, які зарекомендували себе з найкращого боку. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні. Якщо у вас виникли проблеми з вибором, наші менеджери готові допомогти.