Топ-10 гаджетів для дому з Китаю

Топ-10 гаджетів для дому з Китаю

Китай – найбільший світовий виробник гаджетів. Кожен рік Піднебесна радує споживачів дуже незвичайними речами. Винахідники з Китаю не сидять на місці та постійно вигадують нову техніку, про яку люди можуть навіть не підозрювати. Однак якщо ви один раз зробите покупку такого незвичайного гаджета для дому, то здивуєтеся, наскільки він полегшить вам життя або покращить здоров'я. У цій добірці ми зібрали цікаві пристрої, що можуть стати вами в нагоді різних ситуаціях.

1. Підігрівач дитячої пляшечки

Безумовно корисний гаджет для батьків. Ви зможете підігрівати пляшечку з молоком або дитячою сумішшю в умовах, коли знаходитесь далеко від кухні. Щоб зробити це, потрібно:

  • Вставити пляшечку у чохол.
  • Підключити USB-кабель до павербанку, ноутбука або смартфону.
  • Виставити потрібну температуру.

Цей аксесуар стане незамінним помічником для батьків на прогулянці, під час подорожі або навіть при домашньому годуванні, щоб зайвий раз не включати плиту.

2. Браслет-антихрап

Уявіть, що хропіння можна позбутися за допомогою елементарного технічного засобу. Не вірите? Нині це реальність. Розглядаючи цікаві гаджети з Китаю, не можна не згадати про розумний браслет-антихрап.

Браслет автоматично розпізнає, коли людина починає хропіти, і бореться з нею за допомогою легких електричних імпульсів. Вони настільки незначні, що ви не відчуєте їх і вони не завадять вашому сну. Проте вплив на нервово-рефлекторні процеси дозволяє відразу ж позбутися хропіння.

3. Електрична грілка-подушка

Якщо ви шукаєте крутий подарунок, гарною ідеєю стане електрична грілка-подушка. Вона складається з кількох шарів тканини, між якими знаходяться нагрівальні елементи. Вона працює від USB. Регулювати температуру можна за допомогою спеціального контролера. Також контролер дозволяє настроїти час роботи подушки.

4. Кишенькова бритва

Мини USB бритва значно спростить життя мандрівникам, які проводять багато часу у дорозі, а також любителям виїжджати на природу. Зарядити її можна від звичайного павербанку чи ноутбука. Ємність акумулятора дозволяє використовувати її 6-7 днів без заряджання, за умови щоденного гоління 1 раз на добу по 20-30 хвилин. Заряджається пристрій 5-6 годин.

5. Термоустілки з USB-підігрівом

Ці товари здатні захистити ваше здоров'я. Люди часто хворіють саме через те, що промочили ноги. Термоустілки з USB-підігрівом не допустять цього. Їх можна використовувати як на вулиці (підключивши до павербанку), так і вдома. Вони нагріваються до 40-50 градусів, що також сприяє покращенню циркуляції крові. Таким чином, термоустілки допоможуть не допустити захворювань у холодну та сиру пору року.

6. Сонцезахисні окуляри з плеєром та навушниками

Розробники прагнуть об'єднати різні пристрої в один і серед новинок гаджетів є вдалі приклади. Наприклад, Bluetooth-окуляри з плеєром та навушниками – це можливість купити два в одному – і сонцезахисні окуляри, і навушники. Гаджет підключається до телефону через Bluetooth. За допомогою нього можна слухати музику або відповідати на телефонні дзвінки. Придбати такий гаджет варто людям, які ведуть активний спосіб життя – спортсменам, велосипедистам, людям, які багато часу проводять у дорозі.

7. Підсвічування сходів на сонячній батареї

Вибираючи незвичайні прилади для дому або дачі, варто звернути увагу на освітлення на сонячних батареях. Встановивши світильники на ганок, ви значно знизите ризик травми у темний час доби. На кожному світильнику є сонячна батарея, яка заряджає лампу, і в нічний час вона автоматично вмикається та підсвічує сходи.

8. Підставка для геймпада та навушників

Якщо ви – геймер, то вам варто придбати док-станцію для геймпада та навушників. Так ви отримаєте можливість заряджати відразу два пристрої одночасно. При цьому вам не знадобляться жодні кабелі. Потрібно просто підключити геймпад і навушники до роз'ємів на підставці, і вони будуть заряджатися.

9. USB-підігрівач для чашки

Ще одна корисна річ для мандрівників або офісних працівників, які працюють у невеликому офісі без кухні – USB-підігрівач для чашки. Потрібно просто підключити його до ноутбука чи павербанку, а на поверхню поставити чашку чи іншу ємність. Протягом кількох хвилин ви отримаєте розігрітий напій або гарячу воду для заварювання.

10. Гнучкий ліхтарик

Зручна річ для людей, які проводять багато часу у дорозі чи люблять читати паперову літературу навіть у темний час доби. Такий ліхтарик можна надіти на шию і читати, навіть якщо в приміщенні недостатньо освітлення.