ТОП найнеобхідніших аксесуарів для ноутбука

Топи та добірки
ТОП найнеобхідніших аксесуарів для ноутбука

Ноутбуки – це техніка, яка має власну специфіку. Такі гаджети дуже зручні, мобільні, їх можна використовувати у будь-яких місцях. Це їхня головна перевага над стаціонарним комп'ютером. Однак для того, щоб робота з цією технікою була ще зручнішою, необхідно придбати деякі корисні речі. Розкажемо, що купити до ноутбука, щоб робота з ним була ще більш комфортною та ефективною.

Бездротова мишка

Першою у списку корисних аксесуарів для ноутбука є бездротова мишка. Такі пристрої підключаються до гаджета за допомогою спеціального Bluetooth-адаптера або синхронізуються через штатний Bluetooth на ноутбуці. Для таких пристроїв бездротові мишки є хорошим рішенням з таких причин:

  • Не розбивають порт USB, на відміну від провідних комп'ютерних мишок.
  • Провід не заважає в роботі, що особливо важливо у дорозі.
  • Забезпечують зручніше керування порівняно з тачпадом.

Також для ноутбука можна купити бездротову клавіатуру. Цей пристрій може допомогти, якщо штатна клавіатура на ноутбуці несправна або якщо вам незручно працювати дуже близько до екрана. Так чи інакше, у списку того, що купити до ноутбука, бездротова периферія займає дуже важливе місце.

Підставка під ноутбук

Багато хто працює на ноутбуках буквально в "польових умовах". Наприклад, у дорозі, де немає нормального робочого місця. Крім того, деякі люди користуються ноутбуками, лежачи на ліжку (наприклад, дивляться фільми). І для таких випадків добрим рішенням буде розкладна підставка під ноутбук.

Підставки дуже зручні тим, що їх легко розкласти та скласти. Вони не займають багато місця, їх можна брати із собою. Їхня вага також мінімальна. Крім того, підставку можна фіксувати в різних положеннях – вище чи нижче, залежно від того, наскільки вам зручно.

Підставка – корисна річ для ноутбука також з технічної точки зору. Особливість деяких моделей у тому, що охолодження у них знаходиться знизу, а не збоку або позаду корпусу. Підставки мають робочу поверхню з отворами, що покращує циркуляцію повітря у системі ноутбука та знижує ризик перегріву.

Сумка для ноутбука

Для транспортування ноутбука можна вибрати сумку або рюкзак. Це спеціальні речі, які підходять для перенесення таких пристроїв та всього необхідного для них. Якщо ви замислюєтеся над тим, які аксесуари потрібні для ноутбука, сумка або рюкзак повинні бути на перших позиціях у списку покупок.

Для перенесення ноутбуків виготовляють спеціальні товари. За розміром вони менші за стандартну сумку або рюкзак і розраховані на те, що в них буде тільки ноутбук і мінімальний набір аксесуарів (зарядка, бездротова миша, навушники). Як правило, покласти в них щось додаткове та об'ємне не вийде. Однак переносити в них ноутбук дуже зручно, адже ці сумки компактні та легкі. Вони виготовляються під розмір ноутбуків. При цьому вони ефективно захищають ноутбук від забруднень чи фізичного впливу. Наприклад, вони пом'якшать удар у разі падіння.

Кращі аксесуари для ноутбуків в магазині Grey

Існує безліч відповідей на питання, що можна купити для ноутбука. Однак важливо знати, де можна знайти усі необхідні товари. В інтернет-магазині Grey.com.ua ви можете купити все, що знадобиться вашому ноутбуку. На сайті представлений великий вибір товарів. У кожній картці вказані характеристики виробу, ви маєте можливість оцінити кілька варіантів та порівняти їх між собою.

У магазині Grey.com.ua представлені товари від провідних світових виробників. На всі види аксесуарів поширюється гарантія. Ми пропонуємо товари за вигідними цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Ми відправимо замовлення в будь-яке місто, будь-яким зручним для вас способом. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, наші менеджери нададуть консультацію та допоможуть визначитись.