Топ популярних та незвичайних товарів для дому та дачі

Топи та добірки
Топ популярних та незвичайних товарів для дому та дачі

Кожна людина хоче забезпечити максимально комфортне проживання вдома чи на дачі. І у цьому людям допомагають спеціальні товари. Існує безліч різних пристроїв та аксесуарів, які зроблять життя у приватному чи заміському будинку набагато краще. Пропонуємо до вашої уваги невелику добірку потрібних і незвичайних товарів для дачі та будинку, які вам напевно будуть корисні.

Системи обігріву

Як правило, у дачних кооперативах та садових товариствах немає центрального опалення, нерідко там навіть немає газу. Тому необхідно потурбуватися про забезпечення комфортної температури. У цьому вам допоможуть обігрівачі. Ці пристрої допоможуть захиститися від холоду та створити гарний мікроклімат у приміщеннях. Найкращими рішеннями для дачі стануть:

  • Масляний радіатор.
  • Тепловентилятор.
  • Обігрівачі конвекторного типу.

Ці пристрої прості в експлуатації та дуже ефективні. Вони допоможуть обігріти вашу дачу або приватний будинок та забезпечити комфортний відпочинок у теплому приміщенні.

Світильники

Світильники вдома та на дачі дуже потрібні, адже вони допомагають забезпечити освітлення у необхідних обсягах. При цьому економічні світильники споживають мало електроенергії. Світильники можуть мати невеликі розміри і можуть використовуватися як нічники або навіть стати заміною ліхтарикам. Крім функціональної сторони, світильники також є елементами декору, які можуть стати гарним доповненням до інтер'єру.

Хорошим рішенням будуть світильники для шафи. Це невеликі пристрої, які можуть використовуватися як підсвітка. У надрах цих меблів часто важко знайти щось через темряву, яка там панує. Світильник для шафи допоможе вирішити цю проблему. Крім того, світильники не завадять і на кухні. Для цих приміщень відмінним варіантом стане декоративна підсвітка, що забезпечить достатнє освітлення та стане прикрасою будь-якого приміщення. До списку цікавих штучок для дачі можна додати RGB-стрічку. Її можна повісити у будь-якій кімнаті, і вона забезпечить достатньо світла за мінімальних витрат електроенергії.

Сушарки для взуття

Сушарки для взуття – це корисний і цікавий товар для дачі, цінність якого особливо підвищується для любителів працювати в саду або на городі. При роботі на ділянках після дощів дачники часто стикаються з проблемою промоклого взуття. Крім того, дороги на дачах часто у поганому стані, і після дощу або танення снігу на них утворюються калюжі. У такому разі сушарка для взуття стає дуже цінним помічником.

Сушарки для взуття працюють на основі ультрафіолетового випромінювання. Це означає, що вони не тільки сушать, а й убивають бактерії всередині. Завдяки такому ефекту ви не зіткнетеся з проблемою неприємного запаху. Найкраще вибирати сушарки з функцією таймера, щоб вони вимикалися автоматично.

В інтернет-магазині Grey.com.ua ви можете купити різні товари для дачі з Китаю, Європи, США. У каталогах нашого сайту ви знайдете величезну кількість різноманітних пристроїв та аксесуарів для приватного та заміського будинку, які можуть бути корисними для вас або стануть гарною ідеєю для подарунка. Ми пропонуємо товари за вигідними цінами. Доставку здійснюємо у будь-яке місто України.